Sledování a odvádění výroby

Modulární otevřený systém evidence výrobních operací slouží k evidenci provádění a odvádění výrobních operací za pomocí snímačů čárových kódů a panelového terminálu. Systém kromě jiného zajišťuje evidenci odpracované doby pracovníků na jednotlivých zakázkách, treceabilitu (vysledovatelnost), poskytuje doprovodné materiály (normy, technologické postupy apod.), naviguje pracovníky při provádění operací, poskytuje podrobné zprávy o produktivitě, snižuje chybovost a zvyšuje produktivitu pomocí prvků automatické identifikace a automatizace.

Podporovaná funkcionalita:

Správa číslníků: pracovníků, výrobních operací, technologických postupů, materiálu vstupujícího do výroby a výrobních strojů použitelných při výrobě. Ruční zadávání, import z XLS, databáze, XML

Další funkce: evidence rozpracovanosti výrobních dávek, komunikace s pracovními stanicemi, interface do IS, vyhodnocování výstupů z výroby v podobě sestav a grafů.

Na displeji jsou zobrazovány pokyny a požadavky na vstup dat (např. požadavek na výběr výrobní dávky, požadavek na zadání výrobní operace, atd.).

Pracovník se přihlásí k pracovní stanici pomocí ID karty s čárovým kódem nebo pomocí klávesnice. Veškerá následně zaznamenaná činnost na výrobní dávce, např. odepsání výrobní operace, je evidována na pracovním výkazu přihlášeného pracovníka:

 • zadání kódu výrobní dávky / zakázky
 • zadání kódu výrobní operace
 • započetí / pozastavení / ukončení výrobní operace
 • vstup materiálu do výroby
 • vstup zařízení použitých při výrobní operaci
 • evidence počtu pracovníků provádějících výrobní operaci
Máte-li dotazy  nebo chcete-li si vyžádat konkrétní cenovou nabídku, můžete se na nás obracet telefonicky anebo emailem na adresu info@elitecsoftware.cz

Podělte se o tyto informace

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Oblíbené Další

Proč ELITEC software?

 • 100% garance
 • Technická podpora 24/7
 • Bezplatné konzultace
 • Inovativní řešení
 • Doživotní záruka na rozvoj software

Máte-li dotazy nebo chcete-li si vyžádat konkrétní cenovou nabídku, můžete se na nás obracet telefonicky nebo e-mailem na adresu info@elitecsoftware.cz

Pomáhejte s námi!

Pomozte nám pomáhat. Část zisku z každé zakázky darujeme na konto nadace Dobrý anděl, abychom pomohli dětem...Více o nadaci Dobrý anděl se dozvíte na oficiálním webu dobryandel.cz. Děkujeme, že pomáháte s námi!

Rozšiřte náš tým!

Hledáme programátory webových a mobilních aplikací se znalostí prostředí .NET. Možná i externí spolupráce. Nabízíme práci na zajímavých projektech, motivační hodnocení, příjemné pracovní prostředí s možností HOME OFFICE a přístup k nejnovějším technologiím. V případě zájmu nás prosím kontaktujte pomocí formuláře nebo na e-mailu info@elitecsoftware.cz.