Mobilní evidence zboží ANDROID / Windows Mobile


Modulární otevřené softwarové řešení pro evidenci zboží
pomocí mobilních terminálů (Windows Mobile, Windows CE, Android) se snímačem čárového kódů, která značně zjednodušuje základní činnost spojené s evidencí zboží na prodejnách, zejména příjem na sklad, ověřování, tvorbu cenovek, vyřizování objednávek a v neposlední řadě inventarizaci.

ean-13

Klíčové vlastnosti

Produktivita
Získejte absolutní přehled o zboží na prodejně a to okamžitě jedním stisknutím tlačítka. Zbavte se papírování a provádějte běžné činnosti na prodejně za zlomek času. Jednoduchost ovládání a intuitivnost aplikace společně s vynikající ergonomií mobilních terminálů umožní rychle a efektivně zvládnout základní činnosti.

Rychlost a spolehlivost
Díky využití moderních mobilních terminálů Motorola a Honeywell s výkonnými procesory, nejnovějšími mobilními operačními systémy Windows Mobile a Android a databázovému systému je aplikace schopna rychle zpracovat i velké objemy dat v řádech desítek tisíc položek.

Základní funkce

Mobilni_evidence_Main_Menu

Cenovky
Poskytuje podrobné informace o  zboží včetně kódu EAN, názvu, prodejní ceně a dodavateli jednoduchým naskenování kódu EAN (případně ručním zadáním).

Ověřování zboží

Mobilni_evidence_Overovani_zbozi

Umožňuje průběžně aktualizovat ceny přímo na prodejně. Jednoduše můžete zadat novou cenu pro konkrétní zboží a poté  hromadně přenést aktualizovaná data o cenách do pokladního systému a vytisknout regálové cenovky s novými cenami.

Příjem
Příjmová operace slouží k příjmu zboží na prodejnu. Po nasnímání kódu EAN se zobrazí dostupné informace o produktu a budete požádání o zadání počtu kusů. Aplikace rovněž umožňuje prohlížení a opravu zadaných dat až do okamžiku přenesení do pokladního systému.


Objednávky
Mobilni_evidence_ObjednavkyProstřednictvím objednávkového modulu můžete snadno vytvářet objednávky a to nasnímáním kódu EAN a zadáním počtu kusů. Data se následně přenesou do pokladního systému.

Inventury
Slouží k inventarizaci veškerého evidovaného zboží na prodejně s možností rozčlenění na jednotlivé sekce nebo místnosti. Výsledky se ukládají do lokální databáze  a následně jsou přeneseny do pokladního systému.

Přenosy dat
Přenosový modul slouží k obousměrné komunikaci mezi pokladním systémem a mobilním terminálem prostřednictvím dockovací stanice. V nastavení aplikace si můžete zvolit formát přenášených dat (txt nebo csv soubory).

Cena:

Základní licence je k novému terminálu zdarma.  Chcete-li získat podrobnější informace, kontaktujte nás prosím.

Rozšiřitelné moduly:

 • Biometrická identifikace uživatele
 • Výkonové sestavy a grafy
 • Přímý tisk z mobilního terminálu
 • Identifikace polohy
 • Online přenosy dat
 • Otevřené rozhraní pro připojení k ERP nebo pokladnímu systému

Podělte se o tyto informace

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Oblíbené Další

Proč ELITEC software?

 • 100% garance
 • Technická podpora 24/7
 • Bezplatné konzultace
 • Inovativní řešení
 • Doživotní záruka na rozvoj software

Máte-li dotazy nebo chcete-li si vyžádat konkrétní cenovou nabídku, můžete se na nás obracet telefonicky nebo e-mailem na adresu info@elitecsoftware.cz

Pomáhejte s námi!

Pomozte nám pomáhat. Část zisku z každé zakázky darujeme na konto programů UNICEF, abychom pomohli dětem, k nimž se pomoc dostává nejobtížněji...Více o UNICEF se dozvíte na oficiálním webu unicef.cz. Děkujeme, že pomáháte s námi!

Rozšiřte náš tým!

Hledáme programátory webových a mobilních aplikací se znalostí prostředí .NET. Možná i externí spolupráce. Nabízíme práci na zajímavých projektech, motivační hodnocení, příjemné pracovní prostředí s možností HOME OFFICE a přístup k nejnovějším technologiím. V případě zájmu nás prosím kontaktujte pomocí formuláře nebo na e-mailu info@elitecsoftware.cz.

Nové projekty

Spustili jsme dva nové webové portály zaměřené na svatební dekorace a půjčovnu svatebních potahů na židle a stoly: www.svatebni-potahy.cz a www.dekoracesvatebni.cz