Aplikace pro skladové operace na prodejnách

Aplikace pro skladové operace na prodejnách


Mobilní evidence zbožíModulární otevřené softwarové řešení pro evidenci zboží
pomocí mobilních terminálů (Windows Mobile, Windows CE, Android) se snímačem čárového kódů, která značně zjednodušuje základní činnost spojené s evidencí zboží na prodejnách, zejména příjem na sklad, ověřování, tvorbu cenovek, vyřizování objednávek a v neposlední řadě inventarizaci.

Klíčové vlastnosti

Produktivita
Získejte absolutní přehled o zboží na prodejně a to okamžitě jedním stisknutím tlačítka. Zbavte se papírování a provádějte běžné činnosti na prodejně za zlomek času. Jednoduchost ovládání a intuitivnost aplikace společně s vynikající ergonomií mobilních terminálů umožní rychle a efektivně zvládnout základní činnosti.

Rychlost a spolehlivost
Díky využití moderních mobilních terminálů Motorola a Honeywell s výkonnými procesory, nejnovějšími mobilními operačními systémy Windows Mobile a Android a databázovému systému je aplikace schopna rychle zpracovat i velké objemy dat v řádech desítek tisíc položek.

Základní funkce

Cenovky
Poskytuje podrobné informace o  zboží včetně kódu EAN, názvu, prodejní ceně a dodavateli jednoduchým naskenování kódu EAN (případně ručním zadáním).

Ověřování zboží

Mobilni_evidence_Overovani_zbozi

Umožňuje průběžně aktualizovat ceny přímo na prodejně. Jednoduše můžete zadat novou cenu pro konkrétní zboží a poté  hromadně přenést aktualizovaná data o cenách do pokladního systému a vytisknout regálové cenovky s novými cenami.

Příjem
Příjmová operace slouží k příjmu zboží na prodejnu. Po nasnímání kódu EAN se zobrazí dostupné informace o produktu a budete požádání o zadání počtu kusů. Aplikace rovněž umožňuje prohlížení a opravu zadaných dat až do okamžiku přenesení do pokladního systému.


Objednávky
Mobilni_evidence_ObjednavkyProstřednictvím objednávkového modulu můžete snadno vytvářet objednávky a to nasnímáním kódu EAN a zadáním počtu kusů. Data se následně přenesou do pokladního systému.

Inventury
Slouží k inventarizaci veškerého evidovaného zboží na prodejně s možností rozčlenění na jednotlivé sekce nebo místnosti. Výsledky se ukládají do lokální databáze  a následně jsou přeneseny do pokladního systému.

Přenosy dat
Přenosový modul slouží k obousměrné komunikaci mezi pokladním systémem a mobilním terminálem prostřednictvím dockovací stanice. V nastavení aplikace si můžete zvolit formát přenášených dat (txt nebo csv soubory).

Cena:

Základní licence je k novému terminálu zdarma.  Chcete-li získat podrobnější informace, kontaktujte nás prosím.

Rozšiřitelné moduly:

  • Biometrická identifikace uživatele
  • Výkonové sestavy a grafy
  • Přímý tisk z mobilního terminálu
  • Identifikace polohy
  • Online přenosy dat
  • Otevřené rozhraní pro připojení k ERP nebo pokladnímu systému