Mobilní aplikace pro Android

Mobilní aplikace pro Android

Aplikace pro AndroidPlatforma Android představuje nejotevřenější a nejdostupnější operační systém pro mobilní zařízení, tudíž představuje ideální řešení pro firemní aplikace.

Nabízíme kompletní vývoj aplikací pro platformu Android od návrhu, přes zpracování projektu, testování až po distribuci na Android Marketu. Pečlivě sledujeme nejnovější trendy a novinky ve světě mobilní techniky a dokážeme Vám tudíž pomoci najít nejvhodnější řešení.

Profesionální poradenství

Do projektu zapojíme i vlastní inovativní nápady, osvědčené postupy a návrhové vzory, abychom společně dosáhli úspěchu a daných cílů. V průběhu projektu Vám budeme k dispozici pro bezplatné konzultace a doladění řešení. Naši konzultanti Vám vysvětlí, jak bude celý vývoj probíhat a vyžádají si potřebné informace a pomohou Vám přenést Vaši vizi v jasné zadání. Na základě nejnovější poznatků o chování uživatelů Vám pomohou zvolit nejvhodnější uživatelské rozhraní a navigaci v závislosti na typu aplikace.

Optimalizace ceny

Díky našim zkušenostem a předpřipraveným komponentám jsme schopni realizovat vývoj za podstatně kratší dobu v porovnání s vývojáři a společnostmi, kteří nejsou specializovány na mobilní aplikace, což se také výrazně promítne v koncové ceně projektu a může Vám ušetřit značnou část rozpočtu.

100% garance

Testování věnujeme maximální úsilí a využíváme speciální metody, které dokážou odhalit i velmi skryté chyby, ale kdyby se přeci jen nějaká chyba v aplikaci vyskytla, v rámci záruky Vám ji zdarma odstraníme.

Žádné platby předem

U nás nekupujete zajíce v pytli – žádné zálohy předem, první platbu provádíte až při předání betaverze projektu.

Projektové vedení

Vašemu projektu budeme věnovat maximální úsilí od začátku do konce, díky osvědčenému projektovému vedení se můžete spolehnout na dodržování termínů a správné načasování všech jednotlivých kroků.

Lokalizace do světových jazyků

 Díky rozsáhlým zkušenostem s lokalizacemi jsme schopni dodávat aplikace i na zahraniční trhy a plnit vysoké nároky na kvalitu tamních uživatelů.

 Další informace o platformě Android.