Tiskový servis ZDARMA – šetří Váš čas i peníze

 MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA

Renovace toneru uherske hradiste

  •  Úspora až 80% nákladů na tisk
  • Neztrácejte čas nákupem a výměnou tonerů
  • Nemusíte mít vázané peníze v náhradních tonerech

Úspora až 80% nákladů na tisk
Díky renovaci tonerových kazet můžete ušetřit až 80% nákladů na tisk v porovnání s originálními tonery a to vše bez zbytečného čekání během několika minut.

 Šetřete si svůj čas
Naši konzultanti zdarma přijedou a během několika minut provedou výměnu a můžete dále tisknout.

Garance kvality
Při renovaci tonerů garantujeme 100% kvalitu a to díky ověřeným postupům renovace a využívání kvalitních materiálů. Na rozdíl od levných renovátorů vyměňujeme při renovaci také optické válce, stěrky a další materiály podléhající opotřebení tak, aby byla zajištěna bezproblémová funkce.

 Více volných finančních prostředků
Nemusíte se předzásobovat nákupem náhradních tonerů,  stačí se pouze registrovat a o vše se postaráme.

 Registrace
Chcete-li se zaregistrovat, pošlete nám e-mail na info@elitecsoftware.cz případně vyplňte kontaktní formulář včetně kontaktních údajů, informací o tiskových zařízení a hrubém měsíčním objemu tisku. Registrace je bezplatná, naši konzultanti Vás budou následně kontaktovat a dohodnou s Vámi veškeré podrobnosti, doporučí nejvhodnější spotřební materiál a kontroly.

 

*Nabídka platí pouze do 31.5.2012 a pro obce Uherské Hradiště, Uherský Brod, Dolní Němčí a Veselí nad Moravou


Podělte se o tyto informace

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Oblíbené Další

Proč ELITEC software?

  • 100% garance
  • Technická podpora 24/7
  • Bezplatné konzultace
  • Inovativní řešení
  • Doživotní záruka na rozvoj software

Máte-li dotazy nebo chcete-li si vyžádat konkrétní cenovou nabídku, můžete se na nás obracet telefonicky nebo e-mailem na adresu info@elitecsoftware.cz

Pomáhejte s námi!

Pomozte nám pomáhat. Část zisku z každé zakázky darujeme na konto programů UNICEF, abychom pomohli dětem, k nimž se pomoc dostává nejobtížněji...Více o UNICEF se dozvíte na oficiálním webu unicef.cz. Děkujeme, že pomáháte s námi!

Rozšiřte náš tým!

Hledáme programátory webových a mobilních aplikací se znalostí prostředí .NET. Možná i externí spolupráce. Nabízíme práci na zajímavých projektech, motivační hodnocení, příjemné pracovní prostředí s možností HOME OFFICE a přístup k nejnovějším technologiím. V případě zájmu nás prosím kontaktujte pomocí formuláře nebo na e-mailu info@elitecsoftware.cz.

Nové projekty

Spustili jsme dva nové webové portály zaměřené na svatební dekorace a půjčovnu svatebních potahů na židle a stoly: www.svatebni-potahy.cz a www.dekoracesvatebni.cz