Lokalizace a překlady webových stránek

Při překladu webových stránek vynakládáme maximální úsilí na kvalitu, styl a gramatiku, aby se návštěvník cítil jako na stránkách zahraničních společností. Díky našim bohatým zkušenostem s překlady knih z oblasti odborné počítačové literatury a tvorby webových stránek jsme schopni přizpůsobit lokalizované WWW stránky zažitým konvencím a optimalizovat je pro vyhledávače tak, aby je návštěvníci snadno našli a dobře se na nich orientovali.

KOLIK VÁS TO BUDE STÁT?

Nejednodušší způsob určení přesné ceny je sdělit nám adresu vašich webových stránek, které chcete přeložit, případně nám můžete přímo zaslat konkrétní soubory webových stránek emailem.  Pro orientační výpočet můžete použít následující tabulku:

Ceny:

Výchozí jazyk Cílový jazyk Cena za slovo
Angličtina Čeština od 0,60 Kč
Čeština Angličtina od 0,90 Kč
Slovenština Čeština od 0,30 Kč
Čeština Slovenština od 0,40 Kč

Máte-li dotazy na překlady WWW stránek nebo chcete-li si vyžádat konkrétní cenovou nabídku, můžete se na nás obracet telefonicky anebo emailem na adresu info@elitecsoftware.cz

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Oblíbené Další

Proč ELITEC software?

  • 100% garance
  • Technická podpora 24/7
  • Bezplatné konzultace
  • Inovativní řešení
  • Doživotní záruka na rozvoj software

Máte-li dotazy nebo chcete-li si vyžádat konkrétní cenovou nabídku, můžete se na nás obracet telefonicky nebo e-mailem na adresu info@elitecsoftware.cz

Pomáhejte s námi!

Pomozte nám pomáhat. Část zisku z každé zakázky darujeme na konto nadace Dobrý anděl, abychom pomohli dětem...Více o nadaci Dobrý anděl se dozvíte na oficiálním webu dobryandel.cz. Děkujeme, že pomáháte s námi!

Rozšiřte náš tým!

Hledáme programátory webových a mobilních aplikací se znalostí prostředí .NET. Možná i externí spolupráce. Nabízíme práci na zajímavých projektech, motivační hodnocení, příjemné pracovní prostředí s možností HOME OFFICE a přístup k nejnovějším technologiím. V případě zájmu nás prosím kontaktujte pomocí formuláře nebo na e-mailu info@elitecsoftware.cz.