Motorola Global ES400 EDA

Posuňte své mobilní pracovníky na vyšší úroveň – ke skutečné akceschopnosti… a to díky mobilnímu zařízení ES400.

FUNKCE

Výkon odpovídající požadavkům nejnáročnějších podnikových aplikací: Výkonný 600MHz procesor ARM 11, mimořádně velká paměťové úložiště (256 MB paměti RAM/1 GB paměti Flash) a slot pro karty microSD přístupný pro uživatele, podporující dodatečné úložiště s kapacitou až 32 GB.

ES400_mobilní terminál

Odolnost odpovídající nárokům firemního provozu:
Dlouhodobý spolehlivý provoz je doložen několika specifikacemi MIL-STD a IEC – zařízení ES400 obstojí při jednotlivých pádech z výšky 4 stopy/1,22 m, při 300 po sobě jdoucích zásazích z výšky 1,6 stopy/0,5 m a při vystavení prachu, vlhkosti a dešti.

Pokročilý ergonomický design: Oceněný Industrial Design tým společnosti Motorola vyvinul na základě studií lidského faktoru řešení přinášející novou úroveň komfortu při práci se zařízením této velikosti – zadávání dat je snadné bez ohledu na velikost ruky, minimalizuje se množství pohybů a celkově je práce se zařízením velmi intuitivní.

Rozhraní MEUI (Motorola Enterprise User Interface): Toto speciálně vyvinuté a zároveň přizpůsobitelné rozhraní pro obchodní aplikace, které je první v tomto typu zařízení, poskytuje rychlejší a snazší přístup k funkcím a aplikacím a nabízí uživatelům možnost, aby si je upravili podle svých specifických pracovních postupů, čímž mohou zvýšit efektivitu své práce.

Motorola MAX FlexWAN: První duální 3,5G širokopásmová síť WAN (GSM HSPA a CDMA-EVDO Rev A) poskytuje uživateli možnost výběru. Stejnou sadu zařízení lze opakovaně nasazovat do téměř jakékoli sítě kdekoli na světě. Aplikace lze aktivovat kdykoli v jedné nebo obou sítích s možností přepínání jediným tlačítkem.

Nejlepší 3palcová barevná dotyková obrazovka ve své třídě: Oproti typickým displejům poskytuje technologie PenTile® dvojnásobný jas při poloviční spotřebě energie, což šetří energii baterie a zajišťuje skvělou čitelnost – i při pobytu venku; speciální algoritmy vytvářejí ostřejší okraje, díky čemuž je text jasnější a snáze čitelný.
Vestavěná biometrická čtečka otisků prstů: Přístup k zařízení a síti budou moci získat jen autorizovaní pracovníci.
Tříletá dostupnost: Eliminuje problémy související s krátkým životním cyklem produktů určených pro spotřebitele – stejný model bude možné nasazovat po celé roky, nikoli jen měsíce.

Digitální fotoaparát s vysokým rozlišením 3,2 megapixelu a s automatickým zaostřením:
Umožňuje snadné snímání čárových kódů 1D a 2D, podpisů, fotografií a videí ve vysoké kvalitě; uživatelsky ovladatelný světelný zdroj pro optimální snímání čárových kódů.

Kompatibilita se sadou Mobile Security Suite od společnosti Motorola: Poskytuje ochranu na úrovni zařízení – brána firewall, prevence vniknutí, povinné ověřování, šifrování dat a sledování integrity chrání jak data umístěná v zařízeních ES400, tak data, která jsou na ně nebo z nich přenášena. Sítě MVPN (Mobile Virtual Private Network) vnášejí do bezdrátových sítí zabezpečení na úrovni kabelových systémů, aniž by došlo k obvyklému poklesu výkonu.

Snadná globální vzdálená správa: Kompatibilita s platformou Mobility Services Platform (MSP) od společnosti Motorola umožňuje komplexní a flexibilní centralizovanou správu všech zařízení kdekoli na světě, a to vše z jediné konzoly.

Motorola MAX Sensor: Interaktivní senzorová technologie (IST) zajišťuje automatické otáčení obrazovky, funkce řízení výkonu, které šetří energii baterie pro nejnáročnější provoz, a možnost využití dat senzorů ve vlastních aplikacích.

Motorola MAX Locate: Nejlepší implementace systému GPS ve své třídě umožňuje uzamykání signálu v náročných prostředích, kde je signál obvykle slabý, například v oblastech s vysokou městskou zástavbou nebo uvnitř budov, díky čemuž může více uživatelů ve více oblastech získat přístup ke službám založeným na aktuální poloze; podporuje asistovaný i autonomní režim GPS s kompatibilitou SUPL.
Možnost využití služby Managed Device Service: Mnohojazyčná asistenční linka identifikuje a řeší problémy jen s minimálním zapojením ze strany uživatele.
Možnost využití všezahrnujícího plánu podpory: Služba Service from the Start s komplexním pokrytím se vztahuje na běžné opotřebení a stárnutí, jakož i na neúmyslné poškození interních a externích komponent, a to u samotného zařízení i vybraného příslušenství.
Klávesnice QWERTY, AZERTY a QWERTZ: Jediné zařízení v této kategorii, které nabízí možnost volby ze tří klávesnic – podporuje tím nasazení u globálních společností, protože zadávání dat je snadné v různých zeměpisných oblastech.

Technické údaje zařízení ES400

Rozměry Hmotnost
Standardní baterie:: 129 mm V x 60.4 mm Š x 16.5 mm H; 5.08 in. L x 2.38 in. W x 0.67 in. D
Baterie s vyšší kapacitou: 129 mm V x 60.4 mm Š x 21.5 mm H; 5.08 in. L x 2.38 in. W x 0.85 in. D
Standardní baterie: 156 g/5.5 oz.
Baterie s vyšší kapacitou: 188.5 g/6.5 oz.
Displej Dotykový panel
Barevný displej PenTile® s 3palcovou úhlopříčkou, dotykový, VGA 640 x 480 na výšku, Super Bright 750+ NITS (svítivý) Polykarbonátový analogový rezistivní dotykový panel s haptikou typu „vibrační odpověď na dotyk“
Podsvícení  Možnosti klávesnice
Podsvícení LED QWERTY; AZERTY; QWERTZ
Rozšiřovací slot Zvuk
microSD slot — supports up to 32GB Integrovaný reproduktor; konektor pro zvuk stereo (2,5mm konektor typu Barrel); vysoká kvalita hlasitého telefonu; podporuje bezdrátová nebo kabelová sluchátka Bluetooth a PTT.
Notifications Zabezpečení zařízení
Programovatelné indikátory LED; zvuková upozornění; vibrační upozornění Biometrické (snímání prstu) a kód PIN

Dostupné aplikace

 


Podělte se o tyto informace

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Oblíbené Další

Proč ELITEC software?

  • 100% garance
  • Technická podpora 24/7
  • Bezplatné konzultace
  • Inovativní řešení
  • Doživotní záruka na rozvoj software

Máte-li dotazy nebo chcete-li si vyžádat konkrétní cenovou nabídku, můžete se na nás obracet telefonicky nebo e-mailem na adresu info@elitecsoftware.cz

Pomáhejte s námi!

Pomozte nám pomáhat. Část zisku z každé zakázky darujeme na konto programů UNICEF, abychom pomohli dětem, k nimž se pomoc dostává nejobtížněji...Více o UNICEF se dozvíte na oficiálním webu unicef.cz. Děkujeme, že pomáháte s námi!

Rozšiřte náš tým!

Hledáme programátory webových a mobilních aplikací se znalostí prostředí .NET. Možná i externí spolupráce. Nabízíme práci na zajímavých projektech, motivační hodnocení, příjemné pracovní prostředí s možností HOME OFFICE a přístup k nejnovějším technologiím. V případě zájmu nás prosím kontaktujte pomocí formuláře nebo na e-mailu info@elitecsoftware.cz.

Nové projekty

Spustili jsme dva nové webové portály zaměřené na svatební dekorace a půjčovnu svatebních potahů na židle a stoly: www.svatebni-potahy.cz a www.dekoracesvatebni.cz