Lokalizace software

Provádíme kompletní lokalizaci software tak, aby s ním jeho uživatelé mohli pracovat ve svém rodném jazyce, mohli si přečíst všechny součásti uživatelského rozhraní a zadávat informace s kompletní diakritikou v lokálním rozložení klávesnice. Zabezpečíme stejnou funkčnost lokalizovaného produktu, jako jeho původní aplikace a rovněž kompatibilitu s místními operačními systémy.

Díky dlouholetým zkušenostem s technickými překlady zejména z oblasti IT máme dostatečné znalosti k překladu zamýšlených textů do příslušeného jazyka. Zároveň u lokalizovaného software testujeme správnou funkčnost lokalizované aplikace – formáty data, času, jednotky apod. Ve výsledku bude software nejenom jednoduše přeložená aplikace, ale plně funkční aplikace přizpůsobená lokálním zvyklostem a doplněna kompletní dokumentací.

Máte-li dotazy na překlady WWW stránek nebo chcete-li si vyžádat konkrétní cenovou nabídku, můžete se na nás obracet telefonicky anebo emailem na adresu info@elitecsoftware.cz

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Oblíbené Další

Proč ELITEC software?

  • 100% garance
  • Technická podpora 24/7
  • Bezplatné konzultace
  • Inovativní řešení
  • Doživotní záruka na rozvoj software

Máte-li dotazy nebo chcete-li si vyžádat konkrétní cenovou nabídku, můžete se na nás obracet telefonicky nebo e-mailem na adresu info@elitecsoftware.cz

Pomáhejte s námi!

Pomozte nám pomáhat. Část zisku z každé zakázky darujeme na konto nadace Dobrý anděl, abychom pomohli dětem...Více o nadaci Dobrý anděl se dozvíte na oficiálním webu dobryandel.cz. Děkujeme, že pomáháte s námi!

Rozšiřte náš tým!

Hledáme programátory webových a mobilních aplikací se znalostí prostředí .NET. Možná i externí spolupráce. Nabízíme práci na zajímavých projektech, motivační hodnocení, příjemné pracovní prostředí s možností HOME OFFICE a přístup k nejnovějším technologiím. V případě zájmu nás prosím kontaktujte pomocí formuláře nebo na e-mailu info@elitecsoftware.cz.