50 nejlepších pluginů pro WordPress

All in One SEO Pack

Jeden z nejlepších pluginů pro optimalizaci SEO.

Contact Form 7

Výborný a uživatelsky nastavitelný plugin pro vytvoření kontaktního formuláře.

Executable PHP widget

Tento plugin přidává možnost vložit si jako widget do postranního panelu php kod. Plugin velmi ocenuji, protože wordpress má v sobě defaultně zabudovaný pouze chabý widget s podporou textu a html.

PHP Execution

Plugin umožnující vložení PHP kódu do příspěvků i stránek, není nutné vypínat vizuální editor

Fast Secure Contact Form

Plugin, který přidá do wordpressu velmi dobře editovatelný kontaktní formulář, pokud byste se chtěli podívat, jak vypadá v praxi, můžete tak učinit tady.Jenom dodám, že plugin je opravdu velmi dobře editovatelný a můžete si dokonce nastavit, jakým způsobem chcete email odeslat(php, wordpress, geekmail).

General Headers & Footers

Vložení html kódu do headeru a footeru vašich stránek

Ajax Newsletter

Dobře editovatelný plugin pro rozesílání newsletteru, můžete ho vložit do postraního panelu třeba pomocí již výše zmíněného pluginu Executable PHP widget.

Math Comment Spam Protection

Plugin, který využívám jako ochranu proti spamu.Návštěvníkovi dá nějaký jednoduchý příklad (např.1+3) , a pokud ho nezodpoví, nemůže přidat komentář.Pokud byste chtěli vidět tento plugin v praxi, můžete tak učinit zde.

MCEComments

Plugin, který přidá ke komentářům wysiwyg editor.Můžete si vybrat se 3 stylů vzhledu.

Ad Integration – umožňuje vložit do jednotlivých článků kód s reklamou, např. SKLIKGoogle AdSense. Do článku tak můžete jednoduše integrovat až 10 reklamních kódů.

SexyBookmarks

Plugin přidávající pod článek (či kamkoli jinam) odkazy pro sdílení na facebooku, nepřidává ale odkazy, nýbrž pěkně vyjíždějící framy, na něž se můžete podívat zde.

Similar Posts

Plugin pro přidání podobných článků, rozlišuje je podle kategorie, tagů i podle titulku.Pro přidání tohoto pluginu do blogu musíte vložit následující php kod na místo kde chcete podobné články zobrazit.<?php similar_posts(); ?>

WordPress Database Backup

Plugin, který provádí zálohu databáze wordpressu,zálohu si můžete nechat každý den ukládat na určené místo v ftp,stáhnout si zálohu,či si ji nechat dokonce poslat na e-mail.

WP-Cumulus

Plugin, který vloží na určené místo flashový „oblak“ nejpoužívanějších tagů či kategorií.U pluginu si můžete nastavit barvu pozadí,rychlost rotace či barvu rotovaného textu.

Backlinks Genius – plugin pro integraci intextové reklamy ze systému BACKLINKS GENIUS. BACKLINKS GENIUS je jednou z možných forem monetizace Vašeho blogu. Peníze získáváte za rozmístěné odkazy ve Vašich článcích.

WP-PageNavi

Plugin, který přidá hezké stránkování příspěvků,opravdu změna pro čtenáře oproti defaultnímu „novější příspvěvky,starší příspěvky“.Jak tento plugin fenguje v praxi si můžete ozkoušet zde.

WP-PostViews

Plugin, který zobrazí počet shlédnutí článku.Pokud chcete tento plugin vložit do svého blogu, musíte na určené místo vložit následující php kod:<?php if(function_exists('the_views')) { the_views(); } ?.

WP-Syntax

Plugin, který zvýrazní syntaxi kodu bez i s očíslováním řádků číslicemi.

WP-UserAgent

Plugin, který zobrazí u komentářů operační systém a prohlížeč komentujícího.V nastavení pluginu lze povolit i zobrazování verze a názvu prohlížeče.Pokud ale chcete, aby se vám tato funkce zobrazovala v komentářích, musíte ji tam nejprve vložit pomocí toho php kodu:<?php useragent_output_custom(); ?>, nejlépe před titulek komentáře.

Revision Control – plugin, který Vám umožní převzít kontrolu nad revizemi jednotlivých článků. Redakční systém WordPress ukládá automaticky všechny revize (verze) jednotlivých článků vzniklé při jejich psaní do databáze. Databáze pak nabývá na objemu. Revision Control Vám pomůže verze (revize) jednoduše omezit na Vámi určený počet nebo je úplně vypnout.

WP-ban

Plugin, který umí zablokovat vstup ip adrese nevhodného návštěvníka.Všichni však víme, že tato ochrana se již dnes dá pomocí proxy serveru či online anonymizerů obejít.

 

WP-polls

Asi nejznámější plugin pro tvorbu anket, plugin je velmi dobře nastavitelný a lze editovat jeho css soubor.

Subscribe to comments

Dá návštěvníkovi možnost nechat si posílat informaci o nových příspvěcích v diskusi do které se zapojil.

 

External links

Dá možnost nastavit vlastnosti pro linky vedoucí z vašich stránek, může k nim přidat například atribut „nofollow”, či k nim pouze přidat názornou ikonku.

 

Gtranslate

Plugin, který přeloží pomocí google překladače vaši stránku až do 58 jazyků.

 

Google xml sitemap

Plugin, který vygeneruje sitemapu vaší stránky nejen pro prohlížeč google.

 

WP super cache

Plugin, který zrychlí načítání vašich stránek pomocí ukládání do mezipaměti prohlížeče(cache).

 

Facebook comments fot wordpress

Plugin, který dá vašim čtenářům možnost přidávat komentáře pomocí sociální sítě facebook.

 

Sociable

Plugin umožnující přidání malých ikonek pro sdílení příspěvku na sociálních a linkovacích službách

 

Wp-footnotes

Přidá do wordpressu funkci poznámek  pod čarou.

 

Google analytics for wordpress

Plugin, s nímž snadno přidáte na svůj blog google analytics.

 

SI Captcha antispam

Přidá do formuláře pro přidání komentáře, ztrátu hesla, registraci nového uživatele captchu proti spamu.

 

Adsense manager

Manažér pro zobrazování reklam na vašem blogu,snadno nastavitelný.

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Oblíbené Další

Komentáře

You must be logged in to post a comment.

Proč ELITEC software?

  • 100% garance
  • Technická podpora 24/7
  • Bezplatné konzultace
  • Inovativní řešení
  • Doživotní záruka na rozvoj software

Máte-li dotazy nebo chcete-li si vyžádat konkrétní cenovou nabídku, můžete se na nás obracet telefonicky nebo e-mailem na adresu info@elitecsoftware.cz

Pomáhejte s námi!

Pomozte nám pomáhat. Část zisku z každé zakázky darujeme na konto programů UNICEF, abychom pomohli dětem, k nimž se pomoc dostává nejobtížněji...Více o UNICEF se dozvíte na oficiálním webu unicef.cz. Děkujeme, že pomáháte s námi!

Rozšiřte náš tým!

Hledáme programátory webových a mobilních aplikací se znalostí prostředí .NET. Možná i externí spolupráce. Nabízíme práci na zajímavých projektech, motivační hodnocení, příjemné pracovní prostředí s možností HOME OFFICE a přístup k nejnovějším technologiím. V případě zájmu nás prosím kontaktujte pomocí formuláře nebo na e-mailu info@elitecsoftware.cz.

Nové projekty

Spustili jsme dva nové webové portály zaměřené na svatební dekorace a půjčovnu svatebních potahů na židle a stoly: www.svatebni-potahy.cz a www.dekoracesvatebni.cz